Refresh this page each time you visit to see the latest results
600m Under 10 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 26 Camilla Coupe U10G CJB Athletics 2:04.5
2 47 Fern Chapman U10G WESPA 2:09.1
3 54 Ava Grimshaw U10G Hyndburn AC 2:09.9
4 27 Bolutife Solaru U10G Leeds City AC 2:10.8
5 34 Ruby Cleaver U10G Burnley AC 2:10.8
6 68 Isla Holgate U10G Pendle AC 2:12.3
7 111 Lilly-Mai Oswald U10G Wirral AC 2:13.0
8 117 Molly Rose Norton U10G Leeds AC 2:13.5
9 70 Lucy Usherwood U10G Ilkley Harriers 2:15.4
10 71 Niamh Crorken U10G St Patrick's, Birstall 2:15.7
11 50 Ellie Deavall U10G Bolton United Harriers 2:17.5
12 33 Miranda Fludger U10G WESPA 2:21.8
13 119 Scarlett Taylor-Mann U10G Bolton United Harriers 2:29.1
14 17 Florence Duerden U10G Pendle AC 2:29.3
15 81 Allyssia May U10G Bolton United Harriers 2:34.2
16 11 Erin Murphy U10G Pendle AC 2:34.4
17 19 Cerys Jones U10G Bolton United Harriers 3:02.5
600m Under 11 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 66 Evan Grime U11B Trafford AC 1:51.5
2 7 Matthew Haxton U11B Blackburn Harriers 1:54.8
3 46 Jac Chapman U11B WESPA 1:55.4
4 121 Ben Brassington U11B Lancaster & Morecambe AC 1:56.3
5 13 Miller Barton U11B Hyndburn AC 2:02.9
6 76 Jake Norris U11B Ilkley Harriers 2:04.2
7 86 George Murphy U11B Burnley AC 2:07.8
8 62 Finlay Holden U11B Pendle AC 2:09.4
9 110 Felix Thompson U11B Blackburn Harriers 2:16.2
10 92 Jack Harwood U11B Leeds City AC 2:19.7
11 93 Joe Hirst U11B Leeds City AC 2:20.3
12 57 Peter Sagar-Moss U11B Hyndburn AC 2:21.4
600m Under 11 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 64 Molly Carvell U11G WESPA 1:53.0
2 99 Mia Camara-Kearton U11G Leeds City AC 1:55.5
3 106 Lexie Ellis U11G WESPA 1:56.1
4 87 Willow Westwell U11G Lancaster and Morecambe AC 1:56.7
5 122 Leila Vesey U11G Wirral AC 2:03.7
6 118 Harmony Hacking U11G Blackburn Harriers 2:09.4
7 38 Georgia Tregay U11G Burnley AC 2:18.8
8 35 Tegan Holden U11G Hyndburn AC 2:34.9
9 79 Lucie-Lea Fielding U11G Bolton United Harriers 2:41.8
600m Under 10 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 101 Malachi Harty U10B Wirral AC 1:58.3
2 10 Liam Bennison U10B Blackburn Harriers 2:10.4
3 40 Christopher Tolch U10B Ilkley Harriers 2:14.2
4 109 Ben Mayhew U10B Burnley AC 2:27.2
5 82 Toby Steel U10B Burnley AC 2:40.5
150m Under 9 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 8 Marnie Nelson U9G Pendle AC 24.8
2 37 Amelia Nichols U9G Ilkley Harriers 25.1
3 39 Lois Wormald U9G Burnley AC 25.9
4 14 Libby Gibson U9G Burnley AC 26.2
5 65 Jessica Gizon U9G Burnley AC 26.4
6 69 Iris Smith U9G Ilkley Harriers 27.2
7 88 Maisie Broadley U9G Wirral AC 27.3
8 98 Lucy Ford U9G BWFAC 27.7
9 104 Lissy Adams U9G Wirral AC 29.1
10 80 Alice Carr U9G Burnley AC 29.3
11 105 Isla Morrow U9G Hyndburn AC 30.2
12 36 Brooke Holden U9G Hyndburn AC 31.0
13 95 Jess Balshaw-Riley U9G St Helens Sutton AC 34.5
150m Under 9 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 60 Malachi Brown U9B Leeds City AC 25.2
2 112 Bobby Birkett U9B St Helens Sutton AC 26.4
3 44 Charlie Kelly U9B Hyndburn AC 26.7
4 9 Cassius Ingham U9B Burnley AC 27.2
5 32 William Fludger U9B WESPA 27.7
6 45 Freddie Kelly U9B Hyndburn AC 29.0
150m Under 8 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 53 Alex Dugdale U8B Pendle AC 26.4
2 108 Nathaniel Ellis U8B WESPA 27.4
3 75 Harrison Downes U8B Leeds City AC 27.9
4 41 Harry Tolch U8B Ilkley Harriers 28.2
5 67 Joshua Cowan U8B Wirral AC 28.7
6 123 Carson Rawcliffe U8B St Mary's RC School, Oswaldtwistle 33.3
150m Under 8 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 113 Esme Rutter U8G BWFAC 28.9
2 124 Dakota Ramell U8G St Nicholas School 33.4
3 58 Esther Sagar-Moss U8G Hyndburn AC 34.6
4 114 Rosa Rutter U8G BWFAC 37.6
5 73 Lily Milligan U8G Hyndburn AC 41.9
75m Under 10 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 26 Camilla Coupe U10G CJB Athletics 11.6
2= 83 Eva Brooks U10G Wirral AC 11.9
2= 78 Grace Walker U10G Skyrac AC 11.9
4 81 Allyssia May U10G Bolton United Harriers 12.0
5 111 Lilly-Mai Oswald U10G Wirral AC 12.0
6 27 Bolutife Solaru U10G Leeds City AC 12.1
7= 68 Isla Holgate U10G Pendle AC 12.2
7= 77 Abbie Ely U10G BWFAC 12.2
9 50 Ellie Deavall U10G Bolton United Harriers 12.3
10 42 Temi Adeniji U10G Ilkley Harriers 12.5
11 17 Florence Duerden U10G Pendle AC 12.6
12= 34 Ruby Cleaver U10G Burnley AC 12.7
12= 117 Molly Rose Norton U10G Leeds AC 12.7
14 54 Ava Grimshaw U10G Hyndburn AC 12.8
15 71 Niamh Crorken U10G St Patrick's, Birstall 12.9
16 33 Miranda Fludger U10G WESPA 13.3
17 119 Scarlett Taylor-Mann U10G Bolton United Harriers 13.5
18 16 Tillie Calvert U10G BWFAC 13.6
19 11 Erin Murphy U10G Pendle AC 13.9
20 48 Katie Hargreaves U10G Hyndburn AC 14.1
21 52 Madison Howard U10G Hyndburn AC 15.0
22 100 Lydia Knowles U10G St Leonardís Langho School 15.3
75m Under 10 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 90 Joseph Smith U10B Burnley AC 11.9
2 40 Christopher Tolch U10B Ilkley Harriers 12.1
3 84 Sebastian Jennings U10B Leeds Athletic Club 12.2
4 55 Thomas Finnan U10B Pendle AC 12.7
5 61 Joshua Reeder U10B Wirral AC 13.1
6= 15 Tobias Alderson U10B Pendle AC 13.3
6= 10 Liam Bennison U10B Blackburn Harriers 13.3
6= 22 Kale Dudley U10B Bolton United Harriers 13.3
9 72 Brandon Boardman U10B St Helens Sutton AC 13.7
10 28 Rhys Rawcliffe U10B Hyndburn AC 13.9
75m Under 11 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 21 Summer Eden U11G Bolton United Harriers 11.2
2 99 Mia Camara-Kearton U11G Leeds City AC 11.3
3 87 Willow Westwell U11G Lancaster and Morecambe AC 11.5
4 102 Ashleigh Hopton U11G Leeds City AC 11.7
5 97 Emily Ford U11G BWFAC 12.1
6 94 Navarna Richards-Williams U11G Leeds City AC 12.3
7= 118 Harmony Hacking U11G Blackburn Harriers 12.4
7= 116 Darlene Almeida U11G Windmill Primary School 12.4
9 103 Holly Wykman U11G Leeds City AC 12.5
10 79 Lucie-Lea Fielding U11G Bolton United Harriers 13.0
11 38 Georgia Tregay U11G Burnley AC 13.2
12 35 Tegan Holden U11G Hyndburn AC 13.9
13 51 Holly Banks U11G Hyndburn AC 14.9
75m Under 11 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 7 Matthew Haxton U11B Blackburn Harriers 11.3
2 13 Miller Barton U11B Hyndburn AC 11.4
3 74 Morgan Downes U11B Leeds City AC 11.5
4 59 Riley Wray U11B Leeds City AC 11.6
5 85 Asa Backhouse U11B Salford Harriers 11.8
6 30 Alfie Dodds U11B Bolton United Harriers 12.0
6= 62 Finlay Holden U11B Pendle AC 12.0
8 76 Jake Norris U11B Ilkley Harriers 12.1
8= 63 Joseph Rossington U11B Bolton United Harriers 12.1
10 86 George Murphy U11B Burnley AC 12.4
10= 115 Otis Booth U11B Hyndburn AC 12.4
12 4 Austin Smith U11B Burnley AC 12.9
13 120 Archie Lee U11B Hyndburn AC 13.0
50m Under 9 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 60 Malachi Brown U9B Leeds City AC 8.7
2 44 Charlie Kelly U9B Hyndburn AC 9.1
3 112 Bobby Birkett U9B St Helens Sutton AC 9.1
4 9 Cassius Ingham U9B Burnley AC 9.2
5 45 Freddie Kelly U9B Hyndburn AC 9.2
6 107 Reuben Holmes U9B Hyndburn AC 9.7
50m Under 9 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 8 Marnie Nelson U9G Pendle AC 8.6
2= 96 Frances Parsons U9G Ilkley Harriers 8.8
2= 39 Lois Wormald U9G Burnley AC 8.8
2= 14 Libby Gibson U9G Burnley AC 8.8
5 88 Maisie Broadley U9G Wirral AC 9.0
6 69 Iris Smith U9G Ilkley Harriers 9.1
7 65 Jessica Gizon U9G Burnley AC 9.1
8 37 Amelia Nichols U9G Ilkley Harriers 9.2
9 98 Lucy Ford U9G BWFAC 9.3
10 104 Lissy Adams U9G Wirral AC 9.7
11 80 Alice Carr U9G Burnley AC 9.8
12 3 Amy Smith U9G Pendle AC 10.0
13 105 Isla Morrow U9G Hyndburn AC 10.0
14 43 Bronte Neasham-Carr U9G Ilkley Harriers 10.1
15 36 Brooke Holden U9G Hyndburn AC 10.2
16 95 Jess Balshaw-Riley U9G St Helens Sutton AC 10.9
50m Under 8 Boys 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 53 Alex Dugdale U8B Pendle AC 8.9
2 108 Nathaniel Ellis U8B WESPA 9.1
3 75 Harrison Downes U8B Leeds City AC 9.4
4 18 Jack Duerden U8B Pendle AC 9.5
5 41 Harry Tolch U8B Ilkley Harriers 9.8
6 123 Carson Rawcliffe U8B St Mary's RC School, Oswaldtwistle 11.5
50m Under 8 Girls 10:11
Pos No. . Name . . . Club . Perf
1 113 Esme Rutter U8G BWFAC 9.4
2 6 Katie Smith U8G Pendle AC 10.3
3 124 Dakota Ramell U8G St Nicholas School 10.9
4 114 Rosa Rutter U8G BWFAC 11.7
5 73 Lily Milligan U8G Hyndburn AC 13.0
6 20 Jasmine Greenhalgh U8G Bolton United Harriers 14.5